• pointul. Zwycięzców 42 , 03-938 Warszawa
  • phone tel. 22 673 25 10; 22 673 25 11
  • phone tel. 513 103 076
  • maile-mail: jard@jardmb.com.pl

Meble Moll

NASZE PROMOCJE

Wykorzystaj okazje i znajdź meble
w promocyjnych i okazyjnych cenach!

PROMOCJE

profesjonalne doradztwo Jard meble

Ergonomiczne meble Moll

Wybierając meble dla dziecka należy liczyć się z niemałym wydatkiem. Znaczną większość czasu, dziecko będzie spędzało przy biurku. Dlatego też, nie ulega dyskusji, że właśnie ten mebel jest najważniejszy w dziecięcym pokoju. Z tego też względu, należy zwrócić uwagę, nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonalność i odpowiednie parametry zarówno biurka dziecięcego, jak i krzesełka dla dzieci. Najważniejszym parametrem jest wysokość blatu biurka dziecięcego – prawidłowe dostosowanie do wzrostu ułatwi zachowanie zdrowej postawy ciała.

 

Według danych współczesnych naukowców u 70% uczniów można zaobserwować poważne naruszenia i zmiany postawy - skrzywienia kręgosłupa i pogorszenie wzroku.

 

Biurka regulowane

Oferowane w naszym sklepie regulowane biurka Moll to jedyne w swoim rodzaju biurka dziecięce rosnące razem z dzieckiem. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwala na regulację biurka do wzrostu dziecka. Dzięki możliwościom modyfikacji, biurko będzie idealne dla dziecka, jak też spełni swoje funkcje jako biurko młodzieżowe.

Dodatkowym atutem ergonomicznych biurek dla dzieci oferowanych w naszym sklepie, jest możliwość zamontowania nadstawki, w celu zyskania dodatkowej powierzchni roboczej. Można również dobrać mobilne kontenery z obszernymi szufladami. Oferujemy także zdrowe dla kręgosłupa, krzesła obrotowe dla dzieci. Krzesła, pasujące do zestawów mebli Moll, posiadają możliwość regulacji wysokości i wysunięcia siedziska. 

 

Dzięki tym rozwiązaniom siedzenie przy biurku będzie przyjemniejsze i przede wszystkim zdrowe dla kręgosłupa. 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU MEBLI MOLL  

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ!

tel. 22 673 25 10

 

KONTAKT

 

Naszą specjalizacją jest wyposażenie biur w meble, fotele, krzesła i systemy ścianek działowych

Pomożemy Państwu w umeblowaniu nowego biura zaczynając od recepcji, przez pokoje pracownicze, gabinety, sale konferencyjne a na pomieszczeniach socjalnych i magazynach kończąc. 

 

JARD P.P.H.U.

  • point whiteul. Zwycięzców 42 , 03-938 Warszawa
  • Telefon stacjonarnytel. 22 673 25 10, 22 673 25 11
  • telefon komórkowytel. 513 103 076

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

captcha

jard logo whiteMEBLE DO TWOJEGO BIURA

© 2019 Jard meble. All Rights Reserved
Realizacja: Cityboard Media Sp. z o.o. Reklama Internetowa
JARD P.P.H.U., ul. Zwyciężców 42, 03-938 Warszawa