• pointul. Zwycięzców 42 , 03-938 Warszawa
  • phone tel. 22 673 25 10; 22 673 25 11
  • phone tel. 513 103 076
  • maile-mail: jard@jardmb.com.pl

Meble Moll

NASZE PROMOCJE

Wykorzystaj okazje i znajdź meble
w promocyjnych i okazyjnych cenach!

PROMOCJE

profesjonalne doradztwo Jard meble

Moll to niemiecka firma produkująca ergonomiczne zestawy biurkowe dla dzieci i młodzieży. Od ponad 40 lat opracowuje i wdraża nowoczesne systemy regulacji wysokości, które charakteryzują są jej produkty. Liczne wyróżnienia świadczą o docenieniu wysokiej jakości mebli Moll przez specjalistów. Jej produkcji biurka dziecięce otrzymały odznakę "Blue Angel" (przyjazne dla środowiska) i "GS Symbol" (bezpieczeństwo). Co więcej, meble Moll otrzymały najwyższą punktację w swojej kategorii w teście konsumenckim Stiftung Warentest.

Ergonomiczne meble Moll

Firma Moll oferuje meble możliwe do dostosowania do wzrostu i wieku dziecka, a także pojemne kontenery, lampki biurkowe i wygodne krzesła. Dzięki możliwościom modyfikacji meble Moll są idealne dla dziecka, spełnią także swoje funkcje jako meble dla młodzieży. Produkty Moll to to wygoda użytkowania i wysoka jakość wykonania. Posiadają 5-letnią gwarancję jakości oraz 5-letnią gwarancję dostępności elementów dodatkowych.

Według danych współczesnych naukowców u 70% uczniów można zaobserwować poważne naruszenia i zmiany postawy - skrzywienia kręgosłupa i pogorszenie wzroku.

 

Biurka regulowane

Charakterystyczną cechą  systemów biurek dziecięcych jest możliwość łączenia w różne zestawy. Nowoczesne rozwiązania techniczne stosowane w regulowanych biurkach dla dzieci umożliwiają perfekcyjne dostosowanie do potrzeb, wzrostu i wieku użytkownika, co oznacza, to jedyne w swoim rodzaju biurka rosnące wraz z nim. Dodatkowym atutem ergonomicznych biurek dla dzieci oferowanych w naszym sklepie jest możliwość zamontowania nadstawki w celu zyskania dodatkowej powierzchni roboczej.

 

Dzięki tym rozwiązaniom siedzenie przy biurku będzie przyjemniejsze i przede wszystkim zdrowe dla kręgosłupa. 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU MEBLI MOLL  

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ!

tel. 22 673 25 10

 

KONTAKT

 

Naszą specjalizacją jest wyposażenie biur w meble, fotele, krzesła i systemy ścianek działowych

Pomożemy Państwu w umeblowaniu nowego biura zaczynając od recepcji, przez pokoje pracownicze, gabinety, sale konferencyjne a na pomieszczeniach socjalnych i magazynach kończąc. 

 

JARD P.P.H.U.

  • point whiteul. Zwycięzców 42 , 03-938 Warszawa
  • Telefon stacjonarnytel. 22 673 25 10, 22 673 25 11
  • telefon komórkowytel. 513 103 076

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

captcha

jard logo whiteMEBLE DO TWOJEGO BIURA

© 2019 Jard meble. All Rights Reserved
Realizacja: Cityboard Media Sp. z o.o. Reklama Internetowa
JARD P.P.H.U., ul. Zwyciężców 42, 03-938 Warszawa